JEDÁLNY LÍSTOK

Každý týždeň v pondelok dopoludnia bude jedálny lístok aktualizovaný na celý nasledujúci týždeň. Podrobné informácie nájdete v prehľadnej tabuľke – čítajte ďalej.

Jedálny lístok od: 25. 10. 2021 do 29. 10. 2021

Desiata

Obed

Olovrant

Pondelok

mix ovocia Polievka:  Paradajková s abecedou                                                             ( 1 )  Domáce bryndzové pirohy        ( 1, 7 ) pečivo, maslo, šunka, syr – bambino

Utorok

cereálie s mliekom Polievka :  Zeleninová s mrveničkou                                      ( 1 )

Plátok z bravčového stehna zapečený so šunkou a syrom, zemiakové pyré                                                              ( 7 )

detská výživa – piškóty

Streda

mix ovocia Polievka : Domáca kulajda    ( 1, 7 )

Námornícke hovädzie mäsko s vajíčkom, tarhoňa, cviklový šalátik                                                            ( 1, 3 )

pečivo, maslo, med, čaj

Štvrtok

vianočka s maslom, mlieko Polievka : Slepačí vývar s cestovinou a zeleninou             ( 1, 9 )

Pečené bravčové mäsko, čerstvá dusená kapusta, knedlík               ( 1 )

čokoládový jogurt

Piatok

mix ovocia Polievka : Fazuľová červená s korenovou zeleninou                      ( 1 )

Zeleninové rizoto, strúhaný syr Gouda, uhorkový šalátik              ( 7 )         

tvarohový závin

Zoznam alergénnych zložiek: 1. obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, špalda, kamut) a výrobky z nich 2. kôrovce a výrobky z nich 3. vajcia a výrobky z nich 4. ryby a výrobky z rýb 5. arašidy a výrobky z nich 6. sója a výrobky zo sóje 7. mlieko a výrobky z mlieka 8. orechy a výrobky z orechov, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy 9. zeler a výrobky zo zeleru 10. horčica a výrobky z horčice 11. sezamové semená a výrobky z nich 12. oxid siričitý a siričitany (o koncentrácií viac ako 10 mg/l ) 13. vlčí bôb a výrobky z neho 14. mäkkýše a výrobky z nich

Leave Your Reply